Eredmények:

 

Verseny neve

Résztvevő neve, osztálya

Helyezése

Járási szövegértő verseny,

Gyenesdiás

Bámer Ilona 3.

Németh Kata 2.

Kabai Gábor 2.

Lukács Márton 4.

Szilvásy Zsigmond 4.

Juhász Dorina 5.

Gelencsér Júlia 6.

1. helyezett

Városi Szépíró verseny

Kiss Izabella 2.

 

„VÁR RÁD A KÖNYV-TÁR

TÚRA” - könyvtár népszerűsítő

verseny

Gelencsér Anna 3.,

Gelencsér Júlia 6.

1. helyezett

„Nyelvmester” országos nyelvtanverseny

Borbély Viktória, Somogyi Alíz 6.

5. helyezett

„Olvasni jó!” szövegértő

verseny

Borbély Viktória 6.

 

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei Helyesírási Verseny

Juhász Dorina 5.

Gelencsér Júlia 6.

Somogyi Alíz 6.

megyei döntőbe jutott

„Kalandos verseny” –

szövegértő verseny

Juhász Dorina, Csáky Eszter, Horváth Lili 5. Gelencsér Júlia, Somogyi Alíz, Borbély Viktória 6.

 

Online szövegértő verseny

Gelencsér Júlia 6.

Borbély Viktória 6.

Somogyi Alíz 6.

Pontyos Viktória 7.

Lukács Kristóf 7.

 

„Karácsonyra várva” országos irodalmi csapatverseny

Pontyos Viktória, Lukács Kristóf, Polgár Iván 7.

1. helyezett (országos)

Csokonai Matematika Alapműveleti Verseny - megyei

Gelencsér Júlia 6.

Szilvásy Zsigmond 4.

1. helyezett (megyei)

 

14. helyezett (megyei)

Alapműveleti Matematikaverseny – megyei forduló (Marcali)

Németh Rita 5.

Somogyi Alíz 6.

Lukács Márton 4.

Gelencsér Júlia 6.

Gajár Szabolcs 6.

Szilvásy Zsigmond 4.

3. helyezett (megyei)

3. helyezett (megyei)

 

12. helyezett (megyei)

11. helyezett (megyei)

20. helyezett (megyei)

1. helyezett (kimagaslóan magas pontszáma miatt különdíjban részesült és az országos döntőbe jutott)

 

Alapműveleti Matematikaverseny – országos forduló (Marcali)

Szilvásy Zsigmond

1. helyezett – országos (maximális pontszámmal)

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gelencsér Júlia 6.

Szilvásy Zsigmond 4.

Lukács Márton 4.

13. helyezett (megyei)

Gergely napi művészeti fesztivál Gyenesdiás, színjátszás kategória

Iskolánk dráma csoportja 1-

4. osztályosok

(Az egerek gyűlése)

ezüst minősítés

Gergely napi művészeti fesztivál Gyenesdiás, népi ének kategória

Bámer Zsombor, Szalay Andor, Sandor Benedek 1.

ezüst minősítés

Gergely napi művészeti fesztivál Gyenesdiás, népi ének kategória

Gelencsér Júlia, Fábián Zsófia, Somogyi Alíz 6.

ezüst minősítés

Gergely napi művészeti fesztivál Gyenesdiás, néptánc kategória

Katona Bendegúz 3.

arany minősítés

Weöres Sándor Országos Diákszínjátszó Fesztivál, Zalaszentgrót

dráma szakkör 1-4. o

(Az egerek gyűlése)

ezüst minősítés (országos)

„Play and win Christmas”, karácsonyi verseny

Juhász Dorina, Németh Rita 5.

 

„Play and win” levelezős

verseny

Szilvásy Zsigmond 4.

kitűnő minősítés

Megyei angol fordítóverseny

Somogyi Alíz 6.

Juhász Dorina 5.

1. helyezett (megyei)

5.-6. évfolyamosok között

3. helyezett, évfolyamán belül 1. helyezett (megyei)

Angol olvasóverseny

Szép Máté 3.

Szilvásy Zsigmond 4.

Szokolszkaja Zlata 4.

Juhász Dorina 5.

Somogyi Alíz 6.

Somogyi Borisz 6.

Gajár Szabolcs 6.

Oláh Kristóf 6.

Lukács Márton 4.

 

Bendegúz Tudásbajnokság - levelezős verseny, irodalom, szövegértés

Kabai Gábor 2.

Szilvásy Zsigmond 4.

arany arany

Bendegúz Tudásbajnokság -

levelezős verseny, matematika

Kabai Gábor 2.

Gelencsér Anna 3.

Szilvásy Zsigmond 4.

Gelencsér Júlia 6.

Somogyi Borisz 6.

arany ezüst arany ezüst ezüst

Bendegúz Tudásbajnokság - levelezős verseny, környezetismeret

Bámer Ilona 3.

bronz

 

Bendegúz Tudásbajnokság -

levelezős verseny, angol

Szilvásy Zsigmond 4.

arany

Bendegúz Tudásbajnokság, megyei döntő, matematika

Szilvásy Zsigmond 4.

Somogyi Borisz 6.

Gelencsér Júlia 6.

  1. helyezett

  2. helyezett

3. helyezett

Bendegúz Tudásbajnokság, megyei döntő, irodalom, szövegértés

Szilvásy Zsigmond 4.

8. helyezett

Bendegúz Tudásbajnokság,

megyei döntő, angol

Szilvásy Zsigmond 4.

1. helyezett (eredményével az országos döntőbe jutott)

Bendegúz Tudásbajnokság,

országos döntő, angol

Szilvásy Zsigmond 4.

9. helyezett (maximálisan megszerezhető 24 pontból 23 pontot szerzett)

Madarak és fák napja, területi verseny

Lukács Kristóf, Vetési Ákos, Skapér Konrád 7.

2. helyezett

„Zöld Zala” természetismereti

vetélkedő

Vetési Levente 7., Oláh Kristóf, Somogyi Alíz, Borbély Viktória 6.

2. helyezett

"Keszthely Város Karácsonyi képeslapja" rajzverseny

Vincze Anna 1.

Keszthely Városi Könyvtár különdíja

„Nagy Digitális Kaland” megyei informatikai verseny

Gajár Szabolcs, Kovács Noel, Gyapjas Sebestyén 6.

 

8. Zala Megyei Furulyás Találkozó, Lenti

Bámer Ilona 3.

bronz oklevél

Diákmuzsika, Balatonszemes

Horváth Lili 5.

arany oklevél

Diákmuzsika, Balatonszemes

Lukács Kristóf 7.

bronz oklevél

Kalmár László Matematika Verseny

Lukács Márton 4.

14. helyezett (megyei)

XV. Sistrum Zenei Versenyek

– Szombathely, gordonkaverseny

Szilvásy Zsigmond 4.

ezüst minősítés

Teki-totó országos környezetismeret tanulmányi verseny

Gőcze Márton

ezüst fokozat

Zalaegerszeg Haru Kupa WKF típusú nyílt nemzetközi karateverseny

Süte Csaba

küzdelemben ötödik helyen végzett

Zalaegerszeg Haru Kupa WKF típusú nyílt nemzetközi karateverseny

Prajda Nimród

küzdelemben aranyérmet szerzett

Zalaegerszeg Haru Kupa WKF típusú nyílt nemzetközi karateverseny

Süte Gergő

küzdelemben bronzérmet szerzett

Zalaegerszeg Haru Kupa WKF

Tóth Kíra

formagyakorlatban bronz,

 

típusú nyílt nemzetközi karateverseny

 

küzdelemben ezüstérmet szerzett.

Budapest Ippon Shobu Karate Diákolimpia:

Szilvásy Zsigmond

harmadik helyezés formagyakorlat versenyszámban

XXI. Karate Diákolimpiát Szigetszentmiklós

Tóth Kíra

8-9 éves korcsoportban bronzérem küzdelemben

Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  |  Telefon: +36 83 320-007; Mobil: +36 30 635-3537   |  Levélcím: 8360 Keszthely, Vaszary K. u. 12.
E-mail: eletfa.iskola [kukac] gmail [pont] com, eletfaiskola.keszthely [kukac] gmail [pont] com