Vásároljon kiadványainkból

A könyv személyes vallomás egy olyan korszakról, amelyben rendkívüli változások, átalakulások voltak az egész társadalomban. Egy különös történet, amelyben véletlenek, csodák segítettek abban, hogy az út végén megszülethetett egy gyönyörű iskola, az Életfa Iskola.

Ajánljuk mindenkinek, szülőknek, pedagógusoknak és más érdeklődőknek.

Megvásárolható az iskola titkárságán. Ára: 4500. Ft

Könyvünk az organikus gondolkodás oktatásban, nevelésben megvalósítható lehetőségeiről szól óvodában, iskolában. Használható módszertani ötleteket ad az óvodai és iskolai pedagógusok részére. Azt a korszerű pedagógiai szemléletet tükrözi, amelyben a világ jelenségeinek vizsgálata az összefüggések keresésére irányul a gyakorlatban dolgozó szakemberek segítségével.

A könyvben megszólalnak neves pszichológusok és pedagógusok is, akik ismerik és becsülik az intézményben folyó munkát.

Jó szívvel ajánljuk szülőknek is.

A könyv ára 4500 Ft + postaköltség.

Kiadványaink megrendelhetők az

Életfa Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
8360 Keszthely, Vaszary Kolos u. 12.

címen, vagy az eletfa.iskola [kukac] gmail [pont] com e-mail címen.

Szükség szerint számlát adunk az Ön által megjelölt címre.